U petak, 23. siječnja 2026. godine održalo se školsko natjecanje iz astronomije u našoj školi. Natjecanju su pristupili učenici koji jako rado uče o svemiru i koji rado proučavaju literaturu o svemiru u svoje slobodno vrijeme. Učenici su polaznici astronomske grupe u našoj školi. U kategoriji 5. razreda natjecali su učenici Šime Glavica i Mata Pozder, u kategoriji 7. razreda natjecao se Šimun Vučinović, a u kategoriji 8. razreda natjecao se Jerko Tušek. Svi učenici su ostvarili odlične rezultate i nadamo se kako će svi biti pozvani na županijsku razinu natjecanja.
Izvrstan uspjeh koprivničke ekipe na europskom RoboCup natjecanju u Beču
Na europskom RoboCup natjecanju, koje se održalo u Beču od 3. do 6. lipnja, sudjelovala je i ekipa iz Koprivnice – Bioter botsi. U iznimno jakoj konkurenciji od 19 ekipa iz cijele Europe u kategoriji Read more