U petak, 23. siječnja 2026. godine održalo se školsko natjecanje iz astronomije u našoj školi. Natjecanju su pristupili učenici koji jako rado uče o svemiru i koji rado proučavaju literaturu o svemiru u svoje slobodno vrijeme. Učenici su polaznici astronomske grupe u našoj školi. U kategoriji 5. razreda natjecali su učenici Šime Glavica i Mata Pozder, u kategoriji 7. razreda natjecao se Šimun Vučinović, a u kategoriji 8. razreda natjecao se Jerko Tušek. Svi učenici su ostvarili odlične rezultate i nadamo se kako će svi biti pozvani na županijsku razinu natjecanja.
Državno natjecanje mladih tehničara
U Segetu Donjem od 25. do 28. svibnja 2026. godine održano je 68. Državno natjecanje mladih tehničara Republike Hrvatske. Na ovom natjecanju sudjelovalo je ukupno 252 učenika od 5. do 8. razreda iz cijele Hrvatske, Read more