Na našem školskom igralištu i ove godine održale su se regionalne Sportske igre mladih. Više od tisuću mladih sportašica i sportaša natjecalo se u različitim kategorijama nastojeći izboriti prolaz na Državnu završnicu u Rijeci, koja je vrhunac sezone i prilika za najbolje ekipe i atletičare da pokažu svoj talent te upoznaju djecu iz cijele Hrvatske. Naši atletičari Ema Štefanić (2.c) i Noel Rus (2.a) izvrsnim nastupima zaslužili su poziv na Veliko finale u Rijeci. Čestitamo svima na prikazanom ‘fair playu’  i želimo puno sreće našim učenicima u daljnjem natjecanju!

Kako je to sjajno natjecanje izgledalo, pogledajte u priloženoj fotogaleriji. Sportske igre mladih


0 Comments

Odgovori

Avatar placeholder

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)