Robotika u našoj školi 2017.

Dugo iščekivana robotika napokon je krenula. Svake subote učitelji naših koprivničkih škola educiraju se i upijaju znanja iz robotike od svjetski poznatih stručnjaka iz tog područja – profesora Ivice Kolarića i profesora Đule Nađa. Iz osnovne škole „Antun Nemčić Gostovinski“ educiraju se učiteljica razredne nastave Suzana Hergotić, učiteljica matematike Željka Hanžek te učitelj fizike Boris Tonc.

Svake subote pod budnim okom mentora naši učitelji sastavljaju razne robote kao što su trotaktni motor, preša, vjetrenjača i dizalica, a potom na računalima crtaju strujne krugove koje onda izrađuju i spajaju na motore koji pokreću uređaje. Učitelji su oduševljeni robotikom i s velikim žarom i oduševljenjem očekuju sljedeća predavanja.

Kako se snalazimo u sastavljanju i upravljanju robotima možete vidjeti na slikama.

Robotika u našoj školi 2017.
Robotika u našoj školi 2017.
Robotika u našoj školi 2017.
Robotika u našoj školi 2017.
Robotika u našoj školi 2017.
Robotika u našoj školi 2017.
Robotika u našoj školi 2017.
Robotika u našoj školi 2017.
Robotika u našoj školi 2017.
Robotika u našoj školi 2017.
Robotika u našoj školi 2017.
Robotika u našoj školi 2017.
Robotika u našoj školi 2017.
Robotika u našoj školi 2017.