Likovni rad naše učenice putuje Hrvatskom i Australijom

Vilenjaci Veleposlanstva Australije u Zagrebu objavili su likovni natječaj naslova „Božić u Hrvatskoj i Australiji“. U konkurenciji od 747 pristiglih radova iz 108 osnovnih škola Republike Hrvatske, naša učenica Olja Raletić (1.a) osvojila je 1. nagradu.

Njezin rad vidjet će tisuće ljudi u Hrvatskoj i Australiji jer će Veleposlanstvo slati Božićne email čestitke s njezinim crtežom. Nekolicinu će tiskati i bit će osobno potpisane od strane veleposlanice te poslane čelnim osobama u Vladi Republike Hrvatske, Predsjednici i Saboru, kao i našem gradonačelniku i županu. 

Unutar najboljih 20 radova odabran je i rad naše učenice Nine Jazbec (4.b) koja će za svoj uspjeh također dobiti nagradu i zahvalnicu Veleposlanstva Australije.
 
učiteljica Sanja Šikić Rupa
 
Winner - Koprivnica
 
Nina Jazbec