Državno polufinale Hippo natjecanja

U subotu, 24. ožujka 2018., čak je pet učenika naše škole sudjelovalo u 2. krugu međunarodnog Hippo natjecanja („English Without Borders“). Državno polufinale održalo se u Srednjoj školi „Ivan Seljanec“ u Križevcima.

Na rezultate 1. izlučnog kruga učenici su dugo s nestrpljenjem čekali, a napokon su bili objavljeni na mrežnim stranicama domaćina 9. ožujka 2018. Najbolje rezultate od 37 prijavljenih učenika naše škole postigli su Ivan Pranić (5.a), Filip Đurđina (5.d), Karlo Vudrag (7.b), Leon Renjo (7.c) i Mihovil Mađerić (8.a) i time se plasirali u sljedeći krug natjecanja.

Posjećenost državnog polufinala bila je velika, a naši su Englezi uživali. I ovaj će put rezultate morati pričekati (do 17. travnja 2018.) pa im želimo sreću da otputuju na finale u Italiju!

Mentorice Helena Levak i Kristina Kralj (učiteljice engleskog jezika).

 

IMG 4

 

IMG 2

IMG 6