Županijsko natjecanje iz futsala 2024.

Naši učenici ostvarili plasman na Državno natjecanje u Futsalu!!!

Na nedavno održanom županijskom natjecanju školskih sportskih društava u futsalu, koje se 14.2.2024. održavalo u Rasinji u organizaciji OŠ Andrije Palmovića, učenici naše škole osvojili su izvrsno 1. mjesto te ostvarili plasman na Državno natjecanje koje će se održati od 13. do 15. svibnja 2024. u Poreču. U izrazito jakoj konkurenciji, naši su učenici odigrali 2 utakmice te u njima ostvarili obje pobjede. U prvoj utakmici su pobijedili OŠ Sveti Petar Orehovec rezultatom 6:1, dok su u drugoj utakmici pobijedili OŠ Đurđevac rezultatom 4:0.

futsal zupanijsko 2 2024

Za ekipu ŠSD ANG nastupili su: Martin Bači (8.d), Leon Legemec (8.d), Leon Daniel Bugarin (8.c), Pavao Bunić (8.b), Roko Tomašković (8.d), Josip Sušilović (8.b), Petar Trakoštanec (6.b), Ante Markić (6.d), Jurica Legemec (7.c) i Dominik Sinjerec (8.d).

Voditelj:

Hrvoje Kodrić, mag.cin.

futsal zupanijsko 2024