Županijsko natjecanje iz engleskog jezika 2024.

USPJEH NAŠE UČENICE NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU

Na Fašnikov dan, 13. veljače 2024., učenica 7.d razreda Magdalena Biluš predstavljala je našu školu sudjelovanjem na Županijskom natjecanju iz engleskog jezika 2023./2024. U prethodnom razdoblju intenzivno se pripremala sa svojom mentoricom, učiteljicom Martinom Kobaš.

Domaćini iz Osnovne škole „Braća Radić“ dočekali su nas s prigodnim programom dobrodošlice i doručkom. Magdalena se natjecala s još 12 sedmaša iz naše županije.

Ostvarila je visoka 54 boda od mogućih 60 i tako osvojila treće mjesto u svojoj kategoriji! Veliki uspjeh za učenicu i našu školu. Nadamo se da će uskoro primiti i poziv na državno natjecanje. U svakom slučaju, već je ovaj uspjeh za svaku pohvalu. Magdaleni još jednom čestitamo i potičemo druge učenike da se prijavljuju na buduća natjecanja.

                                                                                                                               Učiteljica Martina Kobaš

zupanijsko-engleski