Europski tjedan mobilnosti 2020.

Nemčići obilježili dane mobilnosti (16. – 22.9.)

Europskom tjednu mobilnosti i ove godine priključili su se učenici naše škole, s ciljem promocije tjelesne aktivnosti, zdravlja te važnosti očuvanja okoliša.

Učenici 4.a, 4.c i 5.d razreda sa svojim učiteljicama Sanjom Šikić Rupa, Karmen Bardek i Danijelom Šimek prošetali su koprivničkim stazama zdravlja.

ETM1

ETM2

ETM3

ETM13

ETM14

ETM15

 

 

 

 


 

Učenici 1.c i njihova učiteljica Đurđica Pošta također su se uključili u obilježavanje tjedna mobilnosti i to online. Učenici su izradili prigodne crteže na temu kotača (”Ja na rolama, biciklu, romobilu…”).

Također su na nastavi tjelesne i zdravstvene kulture iscrtali poligon i trčali preko i između prepreka.

ETM4

ETM5

ETM6

ETM7

ETM8

ETM9

ETM10

ETM11

 


 

 

Europski tjedan mobilnosti u PŠ Reka

Ovogodišnji Europski tjedan mobilnosti učenici naše škole obilježili su šetnjom do novo asfaltiranog igrališta u blizini zgrade PŠ Reka. Istaknuli smo važnost redovitog tjelesnog kretanja za naše zdravlje. Nakon tjelovježbe, osmišljavali smo i oslikavali poligone za kretanje i odlično se zabavili!

1

2

3

4

5

6

7