Europa u školi

Županijsko natjecanje „Europa u školi“

Na županijskom natjecanju „Europa u školi“ koje je održano 9. ožujka 2021. učenici Osnovne škole „Antun Nemčić Gostovinski“ Koprivnica postigli su zapažen uspjeh u kategorijama likovni i literarni radovi. S te razine natjecanja, na državno natjecanje šalje se ukupno 27 osnovnoškolskih radova literarnog izričaja, od toga jedan rad učenice naše škole, te 18 osnovnoškolskih radova likovnog izričaja, od čega tri rada učenika naše škole.

Od likovnih radova šalje se: u kategoriji 1. i 2. r. na temu Moja najdraža igračka, rad učenice Tie Lončarek (1. c) mentorice učiteljice Đurđice Pošta, u kategoriji 3. i 4. r. na temu Moj leteći auto, rad učenika Ilana Premca (3. a) mentorice Ines Geršić-Bodinovac te rad učenice Dine Pakasin (4. a) mentorice Sanje Šikić Rupa.

Od literarnih radova šalje se: u kategoriji 5. i 6. r. literarni rad učenice Magdalene Vargantolić Benjak „Kuća čuda“ mentorice Anite Ružman Branković.

Čestitke svim učenicima!

Učiteljica : Ines Geršić-Bodinovac