USPJEH NAŠE UČENICE NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU

Na Fašnikov dan, 13. veljače 2024., učenica 7.d razreda Magdalena Biluš predstavljala je našu školu sudjelovanjem na Županijskom natjecanju iz engleskog jezika 2023./2024. U prethodnom razdoblju intenzivno se pripremala sa svojom mentoricom, učiteljicom Martinom Kobaš.

Domaćini iz Osnovne škole „Braća Radić“ dočekali su nas s prigodnim programom dobrodošlice i doručkom. Magdalena se natjecala s još 12 sedmaša iz naše županije.

Ostvarila je visoka 54 boda od mogućih 60 i tako osvojila treće mjesto u svojoj kategoriji! Veliki uspjeh za učenicu i našu školu. Nadamo se da će uskoro primiti i poziv na državno natjecanje. U svakom slučaju, već je ovaj uspjeh za svaku pohvalu. Magdaleni još jednom čestitamo i potičemo druge učenike da se prijavljuju na buduća natjecanja.

                                                                                                                               Učiteljica Martina Kobaš

zupanijsko-engleski