Međunarodni judo trurnir u Svetoj Nedelji

Judo klub Koprivnica nastupio je na poznatom Međunarodnom Judo turniru 13. Sakura Kup u Svetoj Nedelji. Ove godine okupilo se 670 natjecatelja iz 50 klubova iz 4 zemlje – Hrvatske, Slovenije, BiH i Ukrajine. JK Koprivnica je nastupio sa 4 Nemčića koji su ostvarili odlične rezultate.2

Jana Rožac je osvojila 3. mjesto i brončanu medalju u kategoriji djevojčica U14 do 63 kg, Borna Rožac je osvojio 3. mjesto i brončanu medalju u kategoriji dječaka U12 do 50 kg, dok je Patrik Ferčec osvojio treće mjesto i brončanu medalju u kategoriji dječaka U12 preko 55 kg. Petar Lovrenčić je osvojio 7. mjesto u kategoriji dječaka U12 preko 55 kg.

1

3

4

Međunarodni judo trurnir u Ptuju

U subotu 06.04.2024. u Ptuju u Sloveniji održan je međunarodni judo turnir Pokal Ptuja 2024. koji je okupio preko 200 natjecatelja iz 26 klubova iz Slovenije, Austrije, Bosne i Hercegovine i Hrvatske. Judo klub Koprivnica je nastupio sa dva "Nemčića" koji su osvojili zlatne medalje.

3

Borna Rožac je osvojio 1. mjesto i zlatnu medalju u kategoriji dječaka U12 -50 kg, dok je Patrik Ferčec osvojio 1. mjesto i zlatnu medalju u kategoriji dječaka U12 preko 60 kilograma.

4

5

Međunarodni Judo turniru "Turopoljska frka" u Velikoj Gorici

velika gorica judo

Judo klub Koprivnica nastupio je na poznatom Međunarodnom Judo turniru "Turopoljska frka" u Velikoj Gorici. Na natjecanju je ukupno bilo 39 klubova iz 5 zemalja s ukupno 540 natjecatelja. JK Koprivnica  je pod vodstvom trenera Davora Rožca nastupio sa 3 natjecatelja učenika OŠ ANG,  koji su osvojili ukupno 4 medalje. Jana Rožac je osvojila 2. mjesto i srebrnu medalju u kategoriji djevojčica U145 do 63 kilograma, Borna Rožac je osvojio 3. mjesto i brončanu medalju u kategoriji dječaka U12 do 46 kg, dok je Patrik Ferčec osvojio dva treća mjesta i dvije brončane medalje u kategorijama dječaka U12 preko 55 kg i U14 do 66 kg.

31. Međunarodni judo turnir Kup Samobora

2

U subotu 24.2.2024. u Sportskoj Dvorani Bogumil Toni u Samoboru održan je 31. Međunarodni judo turnir Kup Samobora koji je okupio 529

natjecatelja iz 49 klubova iz 9 zemalja. Judo klub Koprivnicu predstavljali su učenici OŠ ANG Borna i Jana Rožac koji su osvojili zlatne medalje.

Borna je osvojio prvo mjesto u kategoriji dječaka U12 -46 kg, dok je Jana je osvojila prvo mjesto u kategoriji djevojčica U14 -63 kg.

1

3

Državno prvenstvo u judu 2024.

U sportskoj dvorani ”Sutinska vrela” u Zagrebu od 23. do 24. siječnja održana je završnica Državnog prvenstva školskih sportskih društava u judu za osnovne škole. Na natjecanju se okupilo preko 300 natjecatelja iz 11 županija koji su imali priliku natjecati se u muškoj, ženskoj i mix konkurenciji.

Judo1

Ekipu jedne škole činila su minimalno 3, a maksimalno 13 natjecatelja.Ove godine po prvi put i naši su Nemčići sudjelovali na ovom natjecanju. Učenici Jura Sitar (3.a), Patrik Ferčec (4.c), Borna Rožac (4.c) i Petar Lovrenčić (4.c) natjecali su se u kategoriji dječaka nižeg uzrasta (do 4. razreda). Jura Sitar je u kategoriji do 38 kg osvojio 3.mjesto, Patrik Ferčec u kategoriji +50 kg - 3. mjesto, Petar Lovrenčić u kategoriji +50 kg - 5. mjesto i Borna Rožac u kategoriji do 46 kg - 1. mjesto. Ekipno su dečki osvojili odlično 10. mjesto!

Mentor i voditelj ekipe bio je njihov trener Davor Rožac.

Judo2

Judo3

Judo4

Judo5

Judo u dvorani "Branimir"

Učenici OŠ ANG članovi Judo kluba Koprivnica nastupili su vodstvom trenera Davora Rožca i ostvarili odlične rezultate. U kategoriji dječaka U10 do 38 kg Jura Sitar osvojio je 5. mjesto. U kategoriji dječaka U12 3. mjesta osvojili su Borna Rožac do 46 kg i Patrik Ferčec preko 55 kg. Jana Rožac je osvojila 1. mjesto u kategoriji djevojčica U14 do 63 kg.