Postignuti su sljedeći rezultati (ekipni poredak):
Djevojčice:
1.mjesto – OŠ Braća Radić Koprivnica
2.mjesto – OŠ Antun Nemčić Gostovinski Koprivnica
3.mjesto – OŠ Mihovil Pavlek Miškina Đelekovec
4.mjesto – OŠ Koprivnički Bregi
Dječaci:
1.mjesto – OŠ Fran Koncelak Drnje
2.mjesto – OŠ Braća Radić Koprivnica
3.mjesto – OŠ Antun Nemčić Gostovinski Koprivnica
4. mjesto – OŠ Mihovil Pavlek Miškina Đelekovec
5.mjesto – OŠ Koprivnički Bregi
6.mjesto – OŠ Legrad
Za našu školu natjecali su se: Katja Ljubić (8.a), Ema Balaško (8.a), Laura Hasan (8.a), Nika Dedi (8.c), Ivan Delić (8.a), Vladimir Ježovita (8.c), Dorian Kovačić (8.d) i Zvjezdan Colić (7.d).
Na školskom sportskom igralištu OŠ Antun Nemčić Gostovinski Koprivnica i u školskoj sportskoj dvorani ”Branimir”, 8. studenoga održano je međuopćinsko natjecanje u atletici za dječake i djevojčice osnovnih škola skupine Koprivnica.
Uz našu školu kao domaćina još su u obje kategorije nastupali OŠ Braća Radić Koprivnica, OŠ Đuro Ester Koprivnica i OŠ Koprivnički Ivanec.
Natjecanje je održano u disciplinama: trčanje 100m, trčanje 300m, trčanje 600m, trčanje 800m, trčanje štafeta (100, 200, 300 i 400m), skok u vis, skok u dalj, bacanje kugle i bacanje vorteksa.
Naše učenice osvojile su ekipno 3.mjesto, a učenici 2.mjesto.
Za žensku ekipu ŠSD „ANG“ natjecale su se: Nika Sačer (8.a), Katja Ljubić (8.a), Ema Balaško (8.a), Laura Hasan (8.a), Rea Posavec (8.a), Klara Švenda (8.b), Antea Valent (8.b), Nika Dedi (8.c), Jana Dombaj (8.c) i Ema Đuranek (8.d).
Za mušku ekipu ŠSD „ANG“ natjecali su se: Zvjezdan Colić (7.d), Luka Petras (8.a), Ivan Delić (8.a), Mateo Hudoletnjak (8.a), Jan Sinković (8.c), Vladimir Ježovita (8.c), Luka Strmecki (8.c), Luka Matiša (8.c) i Dorian Kovačić (8.d).
U nedjelju 11. studenoga održana je međunarodna atletska utrka grada Koprivnice p Bilo je to jubilarno 40. izdanje ove utrke, a oko tisuću prijavljenih natjecatelja podijeljenih u 16 kategorija, od predškolaca do veterana, trčalo je gradskim ulicama, trgovima i parkom.
Najuspješnijim pojedincima i ekipama dodijeljene su medalje, priznanja i pehari.
Za našu školu natjecalo se oko 150 trkača koji su ekipno osvojili drugo mjesto u konkurenciji osnovnih škola.
Zapaženije pojedinačne rezultate postigle su:
Katja Ljubić (8.a) – kategorija starije djevojčice (2004. i mlađe) – 5.mjesto
Patricia Bošnjak (2.c) – kategorija djevojčice 2010. i mlađe – 1.mjesto
Klara Kovačić (2.c) - kategorija djevojčice 2010. i mlađe – 4.mjesto
Ivana Cenko (4.b) – kategorija djevojčice 2008. i mlađe – 2.mjesto
Tina Zamljačanec (5.c) - kategorija djevojčice 2008. i mlađe – 4.mjesto
Danijela Šimek,
učiteljica TZK