Svjetski tjedan Svemira 2018.

I ove godine u našoj školi obilježavamo Svjetski tjedan Svemira. Naši učenici će izradom plakata, modela i maketa, prezentacija i likovnih radova učiti o Svemiru, nebeskim tijelima, Suncu, Mjesecu, utjecaju nebeskih objekata na život na Zemlji. 

Središnji događaj ovogodišnjeg obilježavanja Svjetskog tjedna Svemira je gostovanje mobilnog planetarija Odiseje u našoj školi u dvorani Branimir u kojem će učenici gledati projekcije Upoznajmo Zemlju, Treći kamenčić od Sunca, Duboki Svemir, Što se krije na noćnom nebu, Idemo do kraja Svemira, Pomoću zvijezda i Od planeta do planeta.

Boris Tonc, učitelj fizike

Datoteke za pruzimanje: Aktivnosti_u_tjednu_Svemira_2018.docx

                                         Raspored_projekcija_u_planetariju.docx

 

 

WSW 2018 Poster hrvatski

planetarij