Božićna čestitka 2020.

Dragi učenici, učitelji, roditelji, dragi prijatelji...

Već tradicionalno u našoj školi svake godine održava se  božićna priredba - "Božićna čestitka". Kako je ova godina po svemu drugačija tako su i učenici naše škole za vas pripremili nešto drugačije, virtualnu božićnu priredbu. Zahvaljujemo još jednom  svima koji su svojim doprinosom pridonijeli ovoj priredbi. Pogledajte, poslušajte što smo vam pripremili i uživajte!

                                                                                                                                                                    vjeroučiteljice Đurđica Šmic i Anja Kremenić

Poveznica na virtualnu božićnu priredbu: BOŽIĆNA ČESTITKA 2020.

Poveznica: BOŽIĆNA ČESTITKA - PŠ REKA

Neka danas moj grad bude odsjaj Betlehema, a srce svakog njegovog stanovnika tople jaslice gdje ćeš se ti roditi i zauvijek ostati Emanuel!

Sretan Vam Božić i Sretna nova godina!