Edukacije roditelja u našoj školi

U protekla dva dana u našoj školi održane su dvije edukacije za roditelje.

U ponedjeljak 9. prosinca 2019. godine u našoj školi je održano predavanje dr. Gorana Bojanića za roditelje učenika osmog razreda na temu prevencije raka vrata maternice.

U utorak 10. prosinca 2019. godine održano je predavanje socijalne radnice Nadice Puškaš roditeljima učenika šestog razreda u okviru programa "Otvoreni kišobran". Roditelji su kroz predavanje upoznati s ciljevima programa "Otvoreni kišobran". Educirani su o štetnosti opojnih sredstava i drugih rizičnih ponašanja koje vode u ovisnosti. Prikazani su rezultati inicijalnog i završnog anketiranja učenika prošle školske godine. Cilj edukacije je bio osvijestiti roditelje o vlastitoj ulozi i značaju prevencije ovisnosti kod djece.

Socijalna pedagoginja