Odlični plasmani naših učenica na državnom prvenstvu u futsalu i rukometu

Na nedavno održanim državnim prvenstvima školskih sportskih društava u futsalu i rukometu za djevojčice u Poreču, naša je škola i ove godine imala svoje predstavnice.

Prvo su, 28. i 29.4.2019., nastupile učenice u futsalu te zauzele izvrsno 9. mjesto. Kako se natjecanje odvijalo kroz dvije faze, prvo je na rasporedu bilo razigravanje po grupama gdje su naše učenice u skupini F kroz 2 odigrana kola ostvarile 1 pobjedu (2:1 protiv OŠ Antunovac) i 1 poraz (0:1 protiv OŠ Sv. Đurđ) te su zauzele 2. mjesto u grupi što nije bilo dovoljno za prolazak dalje u idući krug natjecanja. U drugi krug natjecanja prošle su škole koje su ostvarile plasman od 1. mjesta u grupi. Bez obzira na to učenice su pokazale izuzetno zalaganje i napredak u igri

Za ŠSD ANG nastupile su: Anamari Bošnjak, Ema Đuranek, Klara Švenda, Ivana Dražetić, Tina Zamljačanec, Mia Momčilović, Rea Šijak, Antea Valent, Ena Štimac, Nika Dedi.

Detaljni rezultati dostupni su na poveznici: http://skolski-sport.hr/wp-content/uploads/2019/04/web_bilten_futsal_2019_OS.pdf

1f

2f

 


Nakon futsala, iduće na redu bile su rukometašice čije se natjecanje održavalo od 2. do 4.5.2019. Samo natjecanje održavalo se u kroz 2 dana. Prvo je na rasporedu 3.5.2019. bilo razigravanje po grupama gdje su naše učenice u skupini E kroz 2 odigrana kola ostvarile 2 pobjede (18:14 protiv OŠ iz Senja te 23:16 protiv OŠ iz Siska) čime su zauzele 1. mjesto i prolazak dalje u idući krug natjecanja. U drugom krugu natjecanja izgubile su utakmicu ¼ finala protiv OŠ Buzet te time završile natjecanje na izvrsnom 5. mjestu u ukupnom poretku ekipa.

Za ŠSD ANG nastupile su: Ema Đuranek, Klara Švenda, Ivana Dražetić, Nika Dedi, Rea Posavec, Ivana Halavuk, Ema Balaško, Filipa Borščak Matić, Dora Ferčec, Deona Probanić, Ela Skrbinšek.

Detaljni rezultati dostupni su na poveznici: http://skolski-sport.hr/wp-content/uploads/2019/05/web_osnovne_rukomet_bilten.pdf

Voditelj ekipa:

Hrvoje Kodrić, mag.cin.

3

4

5

6