Međuopćinska natjecanja u futsalu, košarci, badmintonu

Osnovna škola ”Braća Radić” iz Koprivnice bila je domaćin međuopćinskog natjecanja u badmintonu koje je održano 29. studenoga 2018. u maloj dvorani koprivničke Gimnazije.

 

Na natjecanju su sudjelovale četiri ženske i dvije muške ekipe.

Za našu školu natjecale su se: Rea Šijak (8.b), Anamari Bošnjak (8.b), Antea Valent (8.b) i Loris Zelenko (6.b). U prvom su meču naše učenice pobjedile ekipu Osnovne škole Koprivnički Bregi rezultatom 3:0, a u drugom meču su s 3:1 bile bolje od ekipe Osnovne škole ”Braća Radić” iz Koprivnice. U finalu su igrale protiv odlične ekipe Osnovne škole ”Đuro Ester” iz Koprivnice i izgubile 3:0.

Muška badminton ekipa naše škole u sastavu Bruno Ostriž (8.c), Josip Šimunić (6.b), Marko Kovač (6.b) i Patrik Bračko (6.b) odigrala je samo jedan meč, protiv ekipe Osnovne škole Koprivnički Bregi. Naši su dečki pobjedili rezultatom 3:2 i ostvarili plasman na županijsko natjecanje.                                                                                                                                     

Voditeljica:

                                                                                                                                             Danijela Šimek,

                                                                                                                                              učiteljica TZK

Badminton1

Badminton2

Badminton3

 

 


 

Naša škola bila je domaćin međuopćinskog natjecanja u košarci za djevojčice i dječake osnovnih škola.

Natjecanje je održano 21. studenoga 2018., a sudjelovale su dvije ženske i dvije muške ekipe.

Ženska košarkaška ekipa naše škole u sastavu Nika Sačer (8.a), Viktorija Kovač (8.a), Filipa Borščak Matić (8.a), Laura Hasan (8.a), Jana Dombaj (8.c), Sara Jug (7.c) i Lorena Dautanec (7.c) pobjedila je ekipu Osnovne škole ”Fran Koncelak” iz Drnja te ostvarila plasman na županijsko natjecanje.

U muškoj konkurenciji pobjednici su učenici Osnovne škole ”Braća Radić” iz Koprivnice koji su pobjedili ekipu Osnovne škole ”Fran Koncelak” iz Drnja.

 

                                                                                                                                              Voditeljica:

                                                                                                                                              Danijela Šimek,

                                                                                                                                              učiteljica TZK

 kosarka1

kosarka2

kosarka3

 

 


 

Na međuopćinskom natjecanju u futsalu za djevojčice i dječake, održanom 15.11.2018. u našoj školi u organizaciji OŠ Đuro Ester, nastupile su naše obje futsal ekipe. Učenice su izborile nastup na županijskom natjecanju pobijedivši ekipu OŠ Koprivnički Ivanec 3:1 pogocima Anamari Bošnjak, Nike Dedi i Mie Momčilović. Za žensku futsal ekipu ŠSD ANG nastupile su: Ema Balaško, Filipa Borščak Matić, Ivana Dražetić, (8.a), Anamari Bošnjak, Rea ŠIjak, Klara Švenda (8.b), Nika Dedi (8.c) i Mia Momčilović (7.c), Anamarija Komes (6.b), Tina Zamljačanec (5.c).

Na istom međuopćinskom natjecanju nastupila se muška ekipa ŠSD ANG, no bez plasmana. Za mušku ekipu nastupili su: David Jurendić, Ivan Delić, Mateo Hudoletnjak, Luka Petras (svi 8.a), Rafael Kovačevič (8.b), Jan Sinković (8.c), Rafael Lončar (7.a), Fran Tušek i Fran Doležan (7.b).

Voditelj:

Hrvoje Kodrić, mag.cin.

Futsal1

 

Futsal2